Через МВФ в Україні відбудеться масштабне скорочення податківців

  4 Серпня, 2017 13:39
  ДФС хочуть реорганізувати в єдину юридичну особу.

  Міжнародний валютний фонд пропонує оновити і скоротити склад Державної фіскальної служби України.

  Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

  Згідно з повідомленням, МВФ разом з Мінфіном та ДФС розробили план першочергових завдань, метою яких є трансформація ДФС в сучасний сервісний орган адміністрування податків, на вирішенні яких потрібно зосередитися протягом наступних 18 місяців, а також кроки на наступні роки.

  У плані описується п'ять основних завдань завдяки яким відбудеться трансформація:

  Реорганізація ДФС в єдину юридичну особу. Побудова внутрішньої організаційної структури за функціональним принципом, що дозволить побудувати ефективні процеси адміністрування податків і зборів та оптимізувати адміністративно-господарські функції в структурі ДФС.

  Оновлення службового складу ДФС. Новий склад повинен бути меншим за кількістю, більш професійним, краще оплачуваним і некорумпованим.

  Зміна бізнес-процесів усередині ДФС. Це буде досягнуто завдяки технологічним інноваціям, спрощення адміністрування та скасування зайвих процедур, а також впровадження ризик-орієнтованого підходу до роботи.

  Підвищення рівня сплати податків і довіри платників до системи. Це буде досягнуто шляхом автоматизації процесу адміністрування податків.

  Зміна корпоративної культури ДФС і підвищення прозорості її роботи буде сприяти зменшенню тиску на бізнес і перетворенню ДФС в сервісну організацію.

  Нагадаємо, Олена Парубій - рідна сестра нинішнього глави Верховної Ради Андрія Парубія, призначена 7-м заступником начальника Головного управління ДФС у Львівській області.

  Теги : Мінфін МВФ ДФС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів