Центр протидії корупції обіцяє витягнути скелети з шафи

  25 Вересня, 2015 14:36
  Під час конкурсу на посаду Антикорупційного прокурора буде детально розглянуто біографію кожного кандидата.
  Фото: UA1

  У п’ятницю, 25 вересня, в Києві пройшов ініційований Центром протидії корупції брифінг на тему "Обрання Антикорупційного прокурора: як відбуватиметься конкурс, вимоги до кандидатів та принцип відбору", повідомляє кореспондент UA1.

  Катерина Левченко, голова конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда – Україна" зазначила, що Центр має намір інформувати громадськість про особи кандидатів шляхом розміщення відомостей про них у мережі Інтернет.

  Також Левченко закликала активних членів суспільства надавати інформацію про претендентів на посаду прокурора у разі, якщо така інформація може вплинути на прийняття комісією остаточного рішення.

  Секретар комісії, голова правління "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін звернувся безпосередньо до кандидатів з проханням не брати участі у конкурсі, якщо вони мають у своїй біографії факти, що суперечать вимогам до особи майбутнього прокурора. Він підкреслив, що трудовий досвід та шляхи отримання доходів кожного конкурсанта будуть детально проаналізовані.

  Наголошуючи на тому, що посада Антикорупційного прокурора є ключовою, Шабунін роз’яснив таку категоричність: "Якщо ця людина буде непрофесійною, політично залежною, то її робота поховає всю антикорупційну реформу".  Теги : ГПУ конкурс Шабунін антикорупційний прокурор центр протидії корупції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів