Будівництво житлових масивів на Осокорках є злочином проти місцевих жителів – активіст

  13 Червня, 2018 17:06
  Максим Стравінський звернувся до вищих і місцевих органів влади із закликом зупинити забудову на Південних Осокорках.

  Активіст "Екопарк Осокорки" Максим Стравінський заявив, що будівництво в Києві житлових масивів "Патріотика" і "Молодіжний" є злочином проти місцевих жителів. Стравінський і його колеги звернулися до вищих і місцевих органів влади із закликом зупинити забудову на Південних Осокорках, ініціатором якої виступає банк "Аркада".

  "Додаємо туди 100 тисяч жителів, це за умови, що "Патріотика" і "Молодіжний" близько 40 тисяч жителів кожен, ми додаємо два рази по стільки за умови, що сама локація дозволяє транспортний вихід тільки через один коридор. Це злочин з точки зору елементарної логістики для міста і злочин по відношення до тих людей, які там будуть жити", – зазначив активіст "Екопарк Осокорки".

  У заяві громадської організації "Екопарк Осокорки" йдеться про те, що будівництво "Патріотики" і "Молодіжного" остаточно паралізує транспортний коридор пр. Бажана – Південний міст.

  "На будмайданчик для того, щоб завести туди бетономішалки і відповідну техніку почали з'являтися тітушки. 15-16 травня туди їх привезли близько 150-200 осіб. І під їх прикриттям на будмайданчик планували заїхати будівельні міксери і розпочати безпосередню заливку і підготовку бетонних паль. Місцеві жителі намагалися довести абсурдність і незаконність цих дій і перешкоджати завезення туди цієї техніки. Ці 200 осіб спортивної зовнішності були швидко маркеровані забудовником "Аркада" як їхні охоронці і ці люди приступили до фізичного тиску на активістів", – розповів Стравінський.  Нагадаємо, забудовник "Скай-Буд ЛТД", який хоче звести торговий центр у метро "Осокорки", виграв процес у Київської міської ради.

  Теги : Київ Осокорки банк аркада
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів