Будівлю НАБУ заблокували активісти з вимогою оголосити імпічмент Порошенку

  20 Квiтня, 2017 21:23
  Активісти вимагали відкрити проти президента кримінальну справу за його офшорні компанії.

  У Києві будівлю Національного антикорупційного бюро України заблокували активісти, які вимагали ініціювати кримінальне впровадження по відношенню до президента Петра Порошенка.

  Деталі акції зображені на відеоролику, опублікованому на Youtube.

  За словами лідера руху Юрія Клейноса, Порошенку повинен бути оголошений імпічмент, тому що він порушує Конституцію, маючи офшорні компанії та рахунки.

  "Ми вимагаємо від НАБУ розслідувати кримінальні справи стосовно Порошенка і його оточення. Ми вимагаємо розібратися зі скандалами навколо президента щодо наявності у нього офшорних рахунків і компаній, у тому числі, розібратися в ситуації з фіктивним закриттям фабрики «Рошен» у Липецьку", – заявив Клейнос.  Крім того, Клейнос звернувся до НАБУ з вимогою провести розслідування стосовно діяльності Служби безпеки України.

  "Нам також набридло, що глава СБУ Василь Грицак розводить Адміністрацію президента на гроші за забезпечення нібито безпеки в Україні. Грицак почав просити в Порошенка 19 мільйонів доларів за безпеку в країні. А насправді вони тиснуть на активістів", – зазначив Клейнос.

  Нагадаємо, низка провідних фінансових аналітиків та юристів України в коментарі "Мінфіну" заявили про високу ймовірність непідписання Петром Порошенком ініційованого ним же закону про 100-відсоткові держгарантії для вкладників "ПриватБанку" та "Укрексімбанку".

  Теги : корупція Відео Київ Петро Порошенко активісти НАБУ імпічмент
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів