Будинок Добкіна у Харкові зазнав атаки молодиків у балаклавах

  23 Вересня, 2015 13:17
  Близько сотні активістів організації "Цивільний корпус Азов" влаштували безлади.

  Акція із застосуванням піротехніки розпочалася біля будинку народного депутата Михайла Добкіна. Молоді люди у балаклавах заблокували виїзд з двору та розмалювали паркан навколо дому нардепа.

  На будинку було поставлено табличку "вул. Беркута", а на паркані намальовано півня і написано "пров. Півнячий, 6".

  Інформацію про це розмістила у Twitter харківська організація IT-Sector.

  У зв’язку з вказаними подіями та до вжиття правоохоронцями заходів сесію Харківської міськради було призупинено на півгодини. Мер Харкова Геннадій Кернес звернувся до співробітників МВС з вимогою вжити заходів.

  Після акції під домом Добкіна агресивно налаштовані активісти перемістилися до Харківської міської ради, скандуючи "Слава Киевской Руси! Новороссия – соси!". Було здійснено спробу штурмувати вхід до будівлі, унаслідок чого між ними та правоохоронцями виникла сутичка. За деякий час молоді люди залишили площу біля мерії.

  Відповідальність за акцію взяв на себе харківський осередок "Цивільного корпусу Азов" - створеної при полку Азов громадської організації. Повідомлення про це з’явилося на їх сторінці у Twitter:  Міська рада Харкова наразі продовжила сесію.  Теги : Харків АЗОВ акції протесту Михайло Добкін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів