Бронеавтомобіль "Варта", який є творінням схем групи Пашинського, почав держвипробування

  1 Лютого, 2016 08:57
  Творіння схем "Пашинського-Авакова", вироблене на заводі з виготовлення пластикової тари, проходить польові випробування.

  Новий український бронеавтомобіль "Варта-2" почав польові випробування на одному з полігонів Національної гвардії, після яких має надійти на озброєння спецпризначенців МВС КОРД, повідомляє military-informant.com.

  Після польових випробувань в МВС повинні будуть прийняти рішення про надходження спецпризначенцям першої партії з 10 бронемашин для Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) та спецпідрозділів НГУ.  Зазначається, що надалі очікується надходження ще 60 одиниць машин для спецпризначенців.

  Бронеавтомобіль "Варта-2" є розробкою харківського концерну "Українська бронетехніка". Під час його виробництва було використано агрегати білоруського МАЗа і європейську броню. Автомобіль має двигун потужністю 270 к.с., надалі на ньому може бути встановлено двигун Cummins з 300 к.с. "Варта-2" має V-подібну форму днища та бронекапсули, які збільшують шанси вижити після підриву на міні потужністю 6 кг в тротиловому еквіваленті.

  Нагадаємо, UA1 раніше писав про компанію-виробника бронеавтомобілів "Варта-2", яка ще в минулому році виготовляла пластикову тару і називалась "Укрглавпак", і яку пов'язують з нардепом Сергієм Пашинським – однопартійцем та бізнес-партнером глави МВС Арсена Авакова.

  На презентації бронемашини "Варту-2" представляв "колишній" помічник Пашинського Микола Кузьма, який має статус ідеолога створення бронемашини. Варто зауважити, що саме Аваков та однопартієць Пашинського і секретар РНБО Олександр Турчинов були присутні на презентації "Варти-2" та висловили готовність закупити десятки цих бронемашин за кошти платників податків ще до польових випробувань.

  Теги : МВС Арсен Аваков сергій пашинський КОРД "Варта"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів