Бойовики розглядають процес обміну полоненими як важіль впливу на Україну – Кучма

  25 Сiчня, 2016 11:33
  Представник України у тристоронній контактній групі заявив, що багатьох українських полонених може просто не бути серед живих.
  Фото з відкритих джерел

  Представник України у тристоронній контактній групі Леонід Кучма заявив, що бойовики використовують обмін полоненими як фактор впливу на Україну.

  "Востаннє ми двічі домовлялися про обмін, а потім вони (представники бойовиків – Ред.) приїжджали – і знову все по-новому починалося. Для них затягування цього процесу – як ниточка впливу на Україну, яку вони бояться втратити. При цьому ми говоримо: ви скажіть хоча б, у вас ці люди є, чи ні? Вони і цього не кажуть. Думаю, там багатьох людей з нашого боку вже немає", – йдеться в заяві.

  Крім того, екс-президент наголосив: "Вони ж обов'язково цю проблему пов'язують з повною амністією. Кажуть: ви давайте амністію на всіх. Але амністія – вона ж повинна персональною бути! Сьогодні ми амністуємо всіх учасників подій на Сході, а завтра вони будуть ще жорсткіше поводитися. Вони вже й самі заплутались в цьому".

  Водночас Кучма зазначив, що змінити формат переговорів неможливо: "Я хочу вас запевнити: якщо не буде "Мінська-2", то нічого не буде. Все розвалиться. Невже хтось думає, що за бажанням України з'явиться інший формат? Припустимо, ми хочемо, щоб там з'явився Обама – а Обама цього хоче? У 10 пріоритетах для США (їх на своїй прес-конференції озвучив Барак Обама – Ред.) про Україну навіть слова немає".

  Теги : АТО бойовики США обмін полоненими Кучма мінські домовленості Обама Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів