Бойовики пішли з Широкиного за вказівкою Москви - Міноборони

  6 Липня, 2015 22:30
  У відомстві вважають, що Росія вигадала нову тактику і дала завдання бойовикам показувати реальні кроки припинення вогню.

  Бойовики "ЛНР" і "ДНР" покинули Широкине, отримавши відповідний наказ із Москви, щоб показати напередодні перемовин у Мінську нібито реальні кроки роззброєння.

  Про це заявив директор Департаменту соціальної і гуманітарної політики Міністерства оборони Валентин Федічев в ефірі "5 каналу".

  Він відзначив, що саме перед новим етапом перемовин у Мінську у бойовиків з’явилась "ініціатива" з виведення військ із Широкиного. Вони дійсно залишили селище та відвели свої війська за 5 км.

  При цьому, на думку Федічева, Росія зараз змінила тактику і має на меті, щоб врегулювання конфлікту відбулось на умовах терористів, а Україна прийняла до свого складу так звані "республіки". Тому лідерам бойовиків і дали завдання показати світу реальні кроки до припинення вогню.

  Так, наприклад, ватажок "ДНР" Захарченко сьогодні видав наказ (який був розповсюджений в мережі) про розформування 8 батальйонів, у тому числі "Оплоту" і "Православної армії".

  Як повідомлялось, 2 липня терористи пішли з Широкиного.

  Теги : бойовики Широкине
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів