Бойовики "ДНР" захопили приміщення Донбаської енергосистеми в Горлівці

  2 Липня, 2016 16:07
  В "Укренерго" заявляють, що акція здійснена на виконання розпорядження керівництва "ДНР" про націоналізацію майна України.

  У тимчасово окупованій Горлівці група бойовиків на чолі з керівником підприємства електромереж, створеного "владою "ДНР", захопила приміщення Донбаської енергосистеми (ЕС) ДП "НЕК "Укренерго".

  Про це повідомляє прес-служба компанії, зазначаючи, що захоплення приміщення сталося 30 червня.

  "За неофіційною інформацією, ця акція здійснена на виконання розпорядження керівництва окупаційної влади про націоналізацію об`єктів енергетики, що належать Україні. 1 липня керівники Донбаської ЕС не були допущені на робочі місця. Виконання вказівок законного керівництва енергосистеми блокується озброєними особами, які знаходяться в  приміщенні енергосистеми", - йдеться в повідомленні.

  При цьому наголошується: технічний персонал середньої ланки примушують  писати заяви про перехід до штату створеного сепаратистами підприємства електромереж та виконувати вказівки його керівництва.

  Разом з тим, у компанії підкреслили: "Усунення від керівництва кваліфікованих фахівців, які здійснювали управління такими високотехнологічними процесами як диспетчеризація  і експлуатація магістральних електромереж та заміна їх не підготовленими для виконання цих функцій людьми, загрожує сталій роботі ОЕС України і, перш за все, надійності енергопостачання споживачів окупованої території  Донбасу".

  Нагадаємо, за словами Парубія, децентралізацію та "особливий статус" Донбасу потрібно приймати окремо.

  Теги : ДНР горлівка Укренерго
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів