Борець з корупцією Чумак має сумнівні джерела доходів

  7 Жовтня, 2015 18:16
  Журналісти виявили його зв'язок з будівельною корпорацією.
  Віктор Чумак
  Фото з відкритих джерел
  Віктор Чумак

  Народний депутат від БП Віктор Чумак, який є кандидатом у члени Нацагентства із запобігання корупції, "попалився" на невідповідностях в декларації про доходи та реальних свідоцтв його статків.

  Про це повідомляє 24.ua.

  Чумак хоче увійти до Національного агентства з питань запобігання корупції в Кабміні, головною функцією якої є перевірка декларації про доходи чиновників. Але варто подивитись, що з деклараціями самого Чумака.

  В 2014 році Чумак придбав Hyundai Santa Fe за більш ніж 791 тис. грн. Але сумарний дохід нардепа та всієї його родини за останні чотири роки, виходячи з декларацій, склав всього 1,169 млн грн.

  Є також свідоцтва, що за останні роки Чумак перебудував будинок під Києвом з облаштуванням коштовного ландшафтного дизайну у дворі.

  Журналісти виявили зв'язок Віктора Чумака з корпорацією "Ай Пі Ем Груп", що займається будівельними роботами та їх ліцензуванням. Адреса, де розташована "Ай Пі Ем Груп" (вул. Палладіна, 46/2) також є адресою громадської організації "Український інститут публічної політики", співзасновником і директором якої є Чумак.

  Більш того, контактний номер телефону "Ай Пі Ем Груп" та "Українського інституту публічної політики" - 502-69-78 - співпадає.

  Теги : декларація про доходи Віктор Чумак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів