Боєць АТО публічно відмовився потиснути руку Порошенку

  14 Травня, 2018 14:22
  АТОшник вважає образою присутність президента на церемонії нагородження призерів "Ігор нескорених".

  Поранений у зоні АТО український воїн Олег Толмачов публічно відмовився потиснути руку президентові України Петру Порошенку під час нагородження призерів спортивних змагань "Ігри нескорених", які проходили 13 травня у Києві.

  У змаганнях брали участь поранені учасники бойових дій з різних куточків країни. За їхніми результатами формувалась збірна команда України.

  Після змагань Порошенко виступив із промовою, а також взяв участь у нагородженні. Толмачов, який є двічі бронзовим призером у веслуванні на ергометрі на дистанціях 1 і 4 хвилини, демонстративно пройшов повз президента. Порошенко двічі безрезультатно намагався потиснути руку спортсмену, однак Толмачов його ігнорував.  У коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1 Толмачов пояснив, чому так вчинив.

  "Обурив нудний виступ Порошенка, під час якого він вихвалявся тим, що ініціює створення окремого міністерства допомоги ветеранам і учасникам бойових дій. Хоча вже 4 роки триває війна і він мав зайнятися цим бозна-коли. Ще зовсім недоречно розповідав про свій візит до Німеччини і ще якісь недодосягнення", – сказав він.

  Тоді як, зауважив Толмачов, якби Порошенко не затягнув війну, кількість поранених бійців могла бути значно меншою.

  "Ну і ще: це начебто і добре, що цьогоріч в іграх взяли участь більше поранених бійців, ніж минулого року, і що ці ігри проводяться, і що поранені з різним ступенем фізичних обмежень цікавляться спортом і мають можливість потрапити до збірної України. Але ж, якби Порошенко не затягнув війну на 4 роки, їх би могло взагалі не бути. Так що вважаю, що його ганебна присутність на церемонії нагородження після завершення Національних ігор лише образила честь поранених військових, яких могло бути значно менше", – заявив Толмачов.

  Загалом же він додав, що задоволений змаганнями, де зустрів багато побратимів.

  Як відомо, роботу Петра Порошенка на посаді президента не схвалює переважна більшість населення України – майже 80% громадян.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко бійці АТО Ігри нескорених Олег Толмачов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів