Блаттер боїться виїжджати з Швейцарії, бо "пов'яжуть"

  6 Липня, 2015 13:37
  Він знову заявив, що не буде знову балотуватись на посаду глави ФІФА.

  Очільник ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що боїться залишати Швейцарію, бо тоді може бути арештованим та екстрадованим до Сполучених Штатів, повідомляє goal.com.

  Він впевнений при цьому, що у американських слідчих немає доказів проти нього, та що його арешт викличе суспільний резонанс.

  Блаттер запевнив при цьому, що не має наміру балотуватись знову на посаду очільника ФІФА.

  "Але я перебуваю тут, щоб боротися - не за себе, за ФІФА. Критика ранить мене. Боляче від ненависті, в яку перетворилася заздрість", - заявив він.

  Нагадаємо, Блаттер постійно змінює свою думку щодо подальшого балотування на посаду президента ФІФА. Він був переобраний 29 травня, через кілька днів після гучних арештів футбольних функціонерів ФІФА. Після цього він заявив про рішення покинути посаду президента ФІФА через корупційний скандал в організації. 26 червня стало відомо, що він забрав свою заяву про відставку.

  Тим часом, генеральний прокурор Швейцарії Мартин Лаубер заявив, що не виключає допиту Блаттера, бо, окрім США, Швейцарія також веде розслідування щодо присудження Росії та Катару прав на проведення чемпіонатів 2018 та 2022 років.

  Теги : ФІФА йозеф блаттер
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів