Битва олігархів: Пінчук звинуватив Коломойського у вбивстві

  5 Грудня, 2015 14:40
  Український бізнесмен Віктор Пінчук став ініціатором судового процесу проти Коломойського та Боголюбова.
  Ігор Коломойський
  Фото: відкриті джерела
  Ігор Коломойський

  Вищий суд Лондона почав слухання за позовом українського олігарха Віктора Пінчука проти співвітчизників - Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

  Як зазначає видання The Daily Telegraph, позивач зажадав від бізнесменів виплати компенсацій у 2 млрд дол. за нанесення збитків його бізнесу пд час купівлі гірничодобувного підприємства в Україні майже 12 років тому.

  Також юристи Пінчука звинуватили Коломойського у вчиненні вбивств, політичних інтригах та корупції. І попросили дозволу в суду надати докази цього.

  Зокрема, йдеться про причетність олігарха до серії вбивств і побиттів 2003 р. у зв'язку з укладенням низки угод, та підкупі прокуратури задля закриття кримінального провадження про причетність до вбивства.

  Видання зазначає, що проти Коломойського свідчив адвокат Сергій Карпенко, якому бізнесмен особисто погрожував у 2004 році. Він стверджує, що через 4 дні після зустрічі з Коломойським було жорстоко побито помічника адвоката. А ще через деякий час побили й його самого.

  Сторона звинувачення пов'язує нападників з охоронцем Коломойського Сергієм Нікітіним, якого згодом знайшли мертвим у Дніпропетровську.

  Як повідомляється, через суму позову судовий процес може стати найдорожчим за всю історію англійської юриспруденції.

  Теги : Коломойський судовий позов Віктор Пінчук Вищий суд Лондона
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів