Біля Кабміну мітингують сотні працівників "ДніпроАзоту" Коломойського – Гройсман не виходить

  11 Липня, 2018 12:32
  Мітингувальники вимагають відновити роботу підприємства, яке простоює через відсутність газу.

  В середу, 11 липня, біля будівлі Кабінету міністрів України мітингують кілька сотень працівників Кам'янського хімічного підприємства "ДніпроАзот", власником якого є Ігор Коломойський, повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  Вони вимагають відновлення роботи підприємства, яке не працює вже місяць через відсутність постачання газу. В результаті цього більше 4 тисяч людей залишились без роботи.

  Як заявив головний спікер на цій акції голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, нинішня влада знищує промисловість в Україні.

  "Що ми маємо зараз? У нас знищена вугільна промисловість, металургія, хімічна галузь. І це в аграрній країні, якій просто необхідні добрива. Ми зараз посаджені на "російську голку", залежні від російського ринку. І це в час війни. Наш зовнішній ворог – це Росія, а внутрішній – сидить у цих кабінетах (Кабміну – ред.)", – сказав він.

  Учасники акції протесту закликали прем'єр-міністра Володимира Гройсмана вийти до них. Однак, минула година, а ніхто із представників влади до мітингувальників не вийшов.

  Варто відмітити, що під час виступу Киви невідомі закидали сцену яйцями та зеленкою, через що той назвав їх зрадниками.

  Нагадаємо, у кінці вересня 2017-го року Печерський райсуд Києва арештував майно "ДніпроАзоту" у рамках розслідування справи про розкрадання коштів із "ПриватБанку".

  Теги : Гройсман Коломойський газ ілля кива Кабмін Дніпроазот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів