"Бідні" родичі столичного прокурора володіють нерухомістю на 165 млн грн

  7 Жовтня, 2016 13:28
  Згідно з декларацією Міленіна за 2014 рік, його родина отримала 1,6 млн грн доходу.

  Родина прокурора Київської міської прокуратури №6 Павла Міленіна володіє нерухомістю в столиці на суму 165 млн гривень.

  Про це йдеться в програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом".

  Зокрема, у 2012-2013 роках Міленін придбав квартиру (понад 150 кв. м.) в одному з елітних хмарочосів на Печерську. Вартість квартир до 200 квадратів коштує там близько 65 тис. грн за 1 кв. метр. Тому квартира прокурору обійшлась приблизно в 10 млн гривень. Там же придбав гараж.

  Журналістам прокурор відповів, що в елітну квартиру вкладався з початку її будівництва, з 2003 року, до того, як отримав роботу в прокуратурі. І це при тому, що Міленіну було в 2003 лише 22 роки.

  Влітку цього року батько зробив синові цінний подарунок - будинок площею 433 кв. м і 10 соток землі під ним в районі столичних Бортничів. Вартість подібних маєтків коштує 7 млн гривень.

  Ще 4 квартири, 4 паркомісця і понад 400 кв. м офісів у будинку на Кловському узвозі записані на батьків прокурора - Олександра і Галію Міленін. Ринкова вартість такої площі нежитлових приміщень - від 30 млн гривень.

  Батько прокурора влітку цього придбав квартиру площею 133 кв. м. в закритому клубному будинку "Аркхаус". Ринкова ціна даної квартири - приблизно 7,5 млн гривень.

  Окрім того, на Олександра Міленіна зареєстрований будинок в Конча-Заспі на 1 тис. кв. м і 30 соток землі поблизу Козина. Зазначена в документах ціна нерухомості - 4,3 млн грн. Хоча зараз така площа продається за 32 млн грн.

  Матір прокурора Міленіна також заможна панянка - на неї записані столична квартира площею 175 кв. м і гараж на вулиці Паторжанського. Зараз квартири з меншим метражем можна придбати в цьому будинку за 30 млн грн.

  Варто зазначити, що в декларації прокурора Міленіна за 2014 рік, його дохід становить лише 119 тис. грн, а дохід родини - 1,6 млн грн.

  Журналісти зазначають, що, з огляду на ринкову вартість нерухомості Міленіна, сім'ї з такими доходами потрібно було б збирати гроші на її покупку 80 років.

  Сам прокурор походження коштів у своїх батьків не коментує, пояснюючи тим, що з ними давно не живе і не цікавиться їхніми бізнес-справами.

  Теги : прокурор нерухомість Павло Міленін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів