Безпілотник не помітив усіх пошкоджень злітної смуги Донецького аеропорту - Генштаб

  5 Травня, 2015 23:12
  Відновити смугу можна, але не менше, ніж за місяць. Зараз же вона непридатна до використання, заявляють у Генштабі.

  Генеральний штаб Збройних Сил України вважає, що на відновлення злітної смуги Донецького аеропорту буде потрібно не менше місяця.

  Про це сказано в повідомленні прес-служби Генштабу.

  У відомстві так відреагували на відеоролик, що набув поширення у ЗМІ та соцмережах, на якому видно злітно-посадочну смугу Донецького аеропорту у нормальному стані, хоча раніше повідомлялось, що вона повністю знищена.

  У Генштабі ж заявили, що з безпілотника не були помітні всі пошкодження. "Між тим, навіть на відео можна розгледіти п’ять круглих отворів, які розташовані уздовж всієї злітної смуги близько її осьової лінії. Це вирви розміром 3×5 метрів та глибиною 2 метри кожна" - сказано в повідомленні.

  Також зазначається, що вся поверхня злітної смуги  вкрита великими та малими вирвами — слідами влучань артилерійських снарядів та мін. Тому такі руйнування не дозволяють застосовувати смугу за призначенням.

  "Без спеціального аеродромного обладнання злітну смугу не відновити. За твердженнями фахівців, навіть у мирний час, при наявності всіх необхідних матеріалів і спецтехніки, на відновлення смуги потрібно не менше місяця", - пояснюють у Генштабі.  Теги : Генштаб донецький аеропорт злітна смуга відновлення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів