Bellingcat: росіяни збрехали про збитий малайзійський "Боїнг"

  9 Червня, 2015 16:36
  Військові аналітики з сайту Bellingcat піддали критиці доповідь російського концерну "Алмаз-Антей" про систему "Бук-М1", з якої збивали "Боїнг".
  Відкриті джерела

  Засновник Bellingcat та військовий експерт по конфлікту на Донбасі Еліот Хіггінс заявив, що "Алмаз-Антей" збрехав про деякі факти щодо збитого "Боїнга", повідомила "Медуза".

  Хіггінс розповів, що версія російського концерну про постріл ЗСУ з "Бук-М1" з села Зарощенське піддається критиці, адже населений пункт тоді контролювався терористами і точно не можна з’ясувати звідки стріляли.

  У Bellingcat заявили, що дослідження багатьох матеріалів говорять про знищення "Боїнга" ракетою 9М38М1 з ЗРК "БУК-М1", а постріл робився з південного району від селища Сніжне. На думку іноземців дані "Алмаз-Антея" не мають під собою фактів та доказів.

  Журналіст Bellingcat Іггі Останін зазначив, що росіяни також збрехали на рахунок того, що у них на озброєнні немає ракети 9М38М1 і бойової частини 9М314М. Представник Bellingcat розповів, що є фото, та відео, які доводять находження на озброєнні у Росії ракет, які збивали "Боїнг".

  На думку Bellingcat російський концерн "Алмаз-Антей" представив у своєму докладі багато технічної інформації, щоб заплутати людей, які не розбираються у цьому питанні.

  Теги : Росія БУК Боїнг-777 алмаз-антей
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів