Батько горезвісної чиновниці Куришко купив елітну квартиру в Києві

  17 Серпня, 2015 16:19
  Батько начальниці житомирської податкової зміг собі дозволити розкішну квартиру за понад 7 млн грн.
  Лілія Куришко
  Фото з відкритих джерел
  Лілія Куришко

  Батько скандальної чиновниці, керівника Державної фіскальної служби у Житомирській області Лілії Куришко, Анатолій Антонович Куришко купив тогоріч квартиру в елітному Печерському районі столиці площею 170 кв. м.

  Про це повідомляє місцеве видання "Житомир.info" з посиланням на відповідну інформацію у Реєстрі прав власності на нерухоме майно.

  Там вказано, що Анатолій Куришко в серпні 2014 року став власником квартири у житловому комплексі "Новопечерські Липки" (вул. Драгомирова, 20-А). Свідоцтво на право власності зареєстроване у головному управлінні юстиції Києва.

  На сайті забудовника (ТОВ "Будспецсервіс") пропонуються квартири "за 10 хвилин від самого центру столиці" загальною площею більше 140 кв.м від 7 млн гривень.

  Зазначимо, що керівниця ДФС на Житомирщині Лілія Куришко згідно декларації за 2014 рік отримала 103 тис. 689 грн зарплати, доходи ж її чоловіка склали 1,5 млн грн. Очільниці податкової належить дві квартири: 34 та 170 кв. м, у членів сім'ї є квартира площею 41,32 кв. м.

  Свого часу, аби запобігти люстрації Куришко, її чоловік в суді доводив, що вона, нібито, одна утримує їхню дитину та неодноразово перебувала в зоні АТО як волонтер. Це викликало обурення серед житомирян-учасників АТО, а також депутатів, які вимагали звільнення "недолюстрованої" чиновниці.

  Більше про "подвиги" Лілії Куришко можна прочитати тут.

  Теги : корупція люстрація Лілія Куришко Анатолій Куришко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів