Батальйон 17-ї танкової бригади зняли з забезпечення і поселили в хлів

  29 Травня, 2015 10:35
  Бійці на межі бунту: вони не розуміють, чим заслужили таке "скотське ставлення".
  Бійці вимушені жити в хліву
  Фото: Facebook Романа Бочкали
  Бійці вимушені жити в хліву

  Бійців 2-го батальйону 17-ї танкової бригади зняли з постачання у зв’язку з переведенням в інший підрозділ ЗСУ, однак зробили це "по-свинськи", поселивши бійців у хлів та навіть не вказавши у документах, що ті були в АТО.

  Про це у своєму Facebook повідомив журналіст Роман Бочкала.

  За його словами, офіційно хлопці з 17-ї зараз ніде, вони "зависли", бо їх переводять до складу іншого підрозділу ЗСУ. При цьому бійців занадто рано зняли з постачання, знаючи, що нова бригада ще не може їх прийняти. Тепер військові змушені жити в хліву, а в кого були гроші, - попросилися жити до людей.

  "Мало того, що їх поселили до биків і корів, так ще й в документах виписних не вказали, що хлопці були в АТО! А вони 7 місяців вже в ньому!" – обурюється журналіст. Він додав, що бійці були на самій передовій – у Станиці Луганській.

  Також Бочкала відзначив, що дві роти знаходяться зараз на межі бунту та відмовляються відбувати, поки не отримають відповідні документи. За словами командира батальйону, вони "не заслужили такого скотського ставлення".

  Комбат додав, що це не екстрена зміна дислокації, а планова, до якої готувалися більше місяця. Водночас, допускається такий "бардак". Він не розуміє, що в штабах роблять сотні людей, які відповідають за те, щоб всі документи були в порядку, щоб вчасно годували та щоб бійці жили не в корівниках. 

  Теги : АТО батальйон бійці передислокація 17-та танкова бригада
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів