Бабченко розповів про день "смерті": Мене загримували, налили в рот свинячої крові

  12 Липня, 2018 10:47
  За його словами, інсценування "вбивства" було "стовідсоткове".

  Російський журналіст Аркадій Бабченко розповів подробиці інсценування його "вбивства".

  Про те, як все відбувалося, і хто був задіяний в спецоперації, журналіст розповів в інтерв'ю Цензор.нет.

  "Мене загримували: тіні на очі наклали, губи сухі зробили, тому що при великій крововтраті обличчя людини стає таким темно-сірим, темно-синім, губи сохнуть, – зазначив він. – Налили в рот свинячої крові. Я впав на коліна, трохи кашлянув, тому що при пробитих легенях людина кашляє, треба було, щоб бризки розлетілися... Мені загримували дірки на спині в футболці. Футболку за кілька днів до цього кудись на стрільбище відвезли, прострелили. Тобто, інсценування було стовідсоткове. Вона взяла згусток цієї свинячої крові, засовує мені в ніздрю, каже: "Потерпіть, будь ласка". Я кажу: "Робота у вас така. Робіть свою роботу, я свою". І вони о восьмій годині пішли. Піднявся "кілер". Відкрив двері. Ну, в квартирі він був секунд 10, не знаю, переступив поріг чи ні".

  За його словами, йому довелося пролежати в гримі близько трьох годин, поки його не відвезли в морг.

  "Приїхали в морг. Коли ворота за мною закрилися, я вже "ожив", ми встали, пішли. Морг теж, звичайно, був в курсі, – розповів Бабченко. – Нервове напруження все-таки було досить сильним. І я вже втомлений до того моменту був. Але це цікавий досвід. Цікаве відчуття, коли ти голий, вимазаний свинячою  кров'ю, сидиш в простирадлі, слухаєш некрологи про себе, а у сусідній кімнаті чути через вентиляцію, як санітар пилкою пиляє кістку...".

  Нагадаємо, 29 травня силовики заявили про вбивство російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка. 30 травня голова СБУ Грицак повідомив, що Бабченко живий, а замах інсценували заради затримання організаторів.

  Теги : вбивство спецоперація Аркадій Бабченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів