Бабченка замовила Москва, а виконавцем був колишній АТОшник

  30 Травня, 2018 18:59
  Російського журналіста врятувала Служба безпеки України.

  Вбивство журналіста Аркадія Бабченка російські спецслужби замовили колишньому учаснику АТО на Донбасі.

  Про це на брифінгу повідомив глава СБУ Василь Грицак, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Грицак заявив, що російські спецслужби завербували посередником громадянина України "Г", якому надали 40 тисяч доларів за вбивство Бабченка. Цей громадянин 10 тисяч доларів залишив собі, а ще 30 тисяч пообіцяв своєму знайомому ветерану АТО за безпосереднє вбивство журналіста. При цьому, 15 тисяч доларів АТОшник отримав у якості завдатку, а ще 15 тисяч мав отримати після вбивства.

  За словами Грицака, вбивство Бабченка мало стати лише одним елементом спецоперації ФСБ та ГРУ РФ зі знищення російських опозиціонерів, насамперед, журналістів і блогерів, які критикують владу.

  Зазначається, що громадянин "Г" після вбивства мав утекти до Росії через третю країну. Під час затримання у чоловіка був на руках квиток.

  При цьому, громадянин "Г" мав нелегально закупити за російські гроші зброю та боєприпаси і створити в центральній частині України бази для зберігання. Відомо, що було замовлено 300 автоматів Калашникова, сотні кілограм вибухівки, необмежена кількість набоїв, боєкомплекти для АГС, мінометні міни та багато іншого озброєння.

  Нагадаємо, 29 травня поліція розповсюдила інформацію про вбивство російського журналіста Аркадія БабченкаНаступного дня глава СБУ розповів, що Бабченко живий, а його смерть інсценували.

  Теги : СБУ василь грицак ГРУ РФ ФСБ РФ Аркадій Бабченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів