"Азов" серйозно налаштований арештувати Фірташа

  30 Листопада, 2015 11:14
  Командир "Азову" Білецький хоче показового процеса Фірташа.
  Дмитро Фірташ
  Фото з відкритих джерел
  Дмитро Фірташ
  Підрозділ Національної гвардії "Азов" пообіцяв здійснити громадський арешт олігарха Дмитра Фірташа, якщо той повернеться в Україну.

  Про це повідомив народний депутат та комбат "Азову" Андрій Білецький.

  "Моя особиста позиція та позиція нашого громадянського руху "АЗОВ" полягає у тому, що, як тільки нога цього перевертня стане на Українську Землю – він має бути негайно заарештований. Він має бути негайно відданий під суд. І ця справа має бути показовою, тут, в Києві, а не в Америці. Він має відповісти за смерті наших громадян у час спокою та за винищене покоління молодих хлопців-посмертних героїв під час війни. Гроші, що були головною метою Фірташа, стали засобом його зради державі і нації", - заявив Білецький.

  Він повідомив, що "якщо наша влада не заарештує Фірташа у час його перетину кордону – разом із ветеранами нашого руху, моїми бойовими побратимами, ми організуємо та здійснимо його громадський арешт".

  Як повідомлялось, Дмитро Фірташ планує повернутися до України 2 грудня після півторарічного перебування в Австрії, де розглядалася справа про його екстрадицію до США. В МВС заявили, що підстав для затримання бізнесмена Дмитра Фірташа в Україні немає.

  Теги : Фірташ АЗОВ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів