Авторів закону про люстрацію "пресують" в прокуратурі

  16 Листопада, 2015 17:36
  Люстраційний рух проти чиновників не подобається генпрокурору Шокіну і його людям.

  Генеральна прокуратура розгорнула кампанію проти громадських люстраційних структур, а також політиків і державних чиновників, які відстоюють Закон "Про очищення влади" в судах та Венеціанської комісії.

  Про це написав у Facebook блогер і громадський активіст Сергій Іванов.

  Формальним приводом для ініціатив прокуратури стало кримінальне провадження, відкрите на підставі відверто Фейкові звернення про "тиск на КСУ", пише Іванов.

  Іванов повідомив, що вже викликані на допит народний депутат Єгор Соболєв, міністр юстиції Павло Петренко, активісти люстраційного руху Карл Волох і Максим Маньковський.

  Кримінальне провадження розслідує слідчий з особливо важливих справ ГПУ А.О. Легеньковській.

  Допит Єгора Соболєва відбудеться 17 листопада о 14:00, в Головному слідчому управлінні ГПУ за адресою: Кловський узвіз, 36/1, к. 243.

  Іванов пропонує всім небайдужим до цієї ситуації й тим, хто підтримує люстрацію, зібратися завтра о 13.30 біля Головного слідчого управління і дати зрозуміти, що очищення влади, в т.ч. від суддів КСУ, які допомогли Януковичу узурпувати владу, вимагає не група ентузіастів, а велике число людей.

  "Крім цього, існує відверто єзуїтський метод підкреслити весь ідіотизм подібного роду пресингу. Кожен з вас може написати заяву на ім'я Шокіна або згаданого вище Легеньковского з клопотанням допитати вас у справі про тиск на КСУ як свідка, отримати повістку і приємно провести кілька в компанії здивованого "важняка", який буде зобов'язаний вас допитати за всіма правилами чинного КПК. Ну або, принаймні, відповісти на ваше клопотання", - написав також Іванов.

  Форма заяви - довільна. "Прошу вас допитати мене в якості свідка по кримінальній виробництву 42015000000000764" і т.д.

  Теги : люстрація допит єгор соболєв закон про люстрацію Сергій Іванов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів