Автомобілі волонтерів та бійців АТО ставитимуть на тимчасовий облік

  9 Травня, 2015 10:37
  Це правило поширюватиметься на всі машини, щодо яких існують складнощі зі звичайною процедурою реєстрації.

  З метою спрощення ідентифікації авто та припинення численних випадків спекуляції шахраїв на патріотичній темі міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наказав посилити контроль ідентифікаційних номерних знаків автомобілів.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

  Глава МВС зазначив, що іноді виникають проблеми з процедурою постановки транспорту, що працює в реальному секторі допомоги підрозділам АТО, на держоблік. Для її вирішення, поки це не буде врегульовано постановою Кабміну, ДАІ вестиме тимчасовий облік таких автомобілів.

  З цією метою керівництву регіональних підрозділів ДАІ та командирам підрозділів МВС і Нацгвардії, добровольчих підрозділів, необхідно надавати такі транспортні засоби на огляд до підрозділів Державтоінспекції та експертної служби для їх ідентифікації та видачі тимчасових номерних знаків встановленого зразка впродовж 24 годин з моменту звернення.

  Аваков зазначив, що такий самий порядок реєстрації буде і для реальних волонтерських організацій. Це правило поширюватиметься на всі машини, щодо яких існують складнощі зі звичайною процедурою реєстрації (складнощі в митному оформленні, відсутність або втрата повного набору документів на авто та ін). У разі виявлення автомобілів, які перебувають у розшуку – вони будуть затримані й доставлені на штрафмайданчики згідно із законом. 

  Теги : АТО МВС волонтери автомобіль
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів