Авакову шкода, що довелось звільнити Єршова

  28 Травня, 2015 11:58
  Єршов - герой АТО, і тому міністр МВС його дуже поважає.

  Глава МВС Арсен Аваков вважає колишнього начальника ДАІ Олександра Єршова "важливим кадром", на якого він мав спиратись у реформі МВС, пише "Ліга".

  Аваков заявив, що, звільнивши Єршова, він вимушений був позбутись "людини, якій хоч якось довіряв у цій системі, людини, яка розуміла, як вона функціонує". Він наголошує, що все одно ставиться до колишнього керівника Державтоінспекції з повагою.

  Міністр наголосив, що розкішне життя доньок Єршова не було приводом для звільнення очільника ДАІ. Причиною став той факт, що Єршов не вказав у декларації свій будинок.

  Аваков нагадав про участь Єршова у перших боях під Слов'янськом. "Він неодноразово був під вогнем – тримав позиції, відбивав наших перших полонених, мав особисту сміливість протистояти ворогові, вести вперед людей. В той момент, коли ще армія не воювала", - підкреслив міністр.

  НагадаємоЄршов був звільнений через кілька годин після того, як було оприлюднено розслідування щодо фактів розкішного життя його доньок. До того ж він  відмовився надати свою декларацію про доходи на запит журналістів.

  Щодо участі Єршова в АТО, то він отримав статус учасника АТО, аби не бути люстрованим, заявила журналістка Наталія Седлецька.

  Теги : Арсен Аваков даі декларація про доходи Олександр Єршов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів