Аваков звільнив увесь склад ДАІ Миколаївщини

  1 Липня, 2015 13:26
  Миколаївських даішників чекає переатестація, а поки що замість них патрулюватимуть спецпідрозділи міліції.
  Фото: прес-служба МВС

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розформував Управління ДАІ Миколаївської області через корупційну ситуацію в регіональному підрозділі. За його словами, зміна керівництва ДАІ Миколаївщини не допомогла.

  Як повідомили в прес-службі МВС, більше 300 працівників цього підрозділу міліції пройдуть переатестацію, після чого буде вирішено питання їхньої подальшої служби.

  Неочікуваний візит зі спецпризначенцями міністр наніс після оприлюдненого в мережі відео, на якому були зафіксовані факти хабарництва даішників у Коблево.

  "Мені набридло дивитися на безсоромні очі ДАІшників. Увесь склад ДАІ Миколаївської області буде виведено за штат і звільнено з посад. У четвер ви повинні прибути до міліції для визначення порядку атестації. Кожен, хто хоче працювати в новій поліції, - має довести це" – заявив Аваков.

  За його словами, підрозділи ДАІ на дорогах з часом замінять працівники нової патрульної служби.

  Також він повідомив, що конкурсний прийом після переатестації стартує 27 липня. До цього часу замість ДАІ на дорогах у Миколаївській області патрулюватиме спецпідрозділ "Миротворець" та інші спецпідрозділи. 

  Теги : МВС Арсен Аваков даі Миколаїв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів