Аваков закликав не боятись хресної ходи на Київ

  13 Липня, 2016 16:14
  Керівництво поліції запевняє, що ніяких бойовиків в колонах віруючих немає.

  Правоохоронці не допустять провокацій під час хресного ходу УПЦ МП в Києві 27 липня.

  Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на брифінгу, передає кореспондент UA1.

  "Ми дуже ясно дали зрозуміти свої побажання керівникам церкви, які організовують цей захід, і політикам ми дуже ясно сказали, чого від них очікуємо, і як потрібно робити, щоб не вийшло, наприклад, як 2 травня в Одесі" – зазначив міністр.

  Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе підтвердила, що правоохоронці контактують з СБУ і контролюють ситуацію.

  За її словами, близько 250 правоохоронців супроводжують і охороняють учасників хресної ходи.

  "Загальна кількість поліцейських, яка буде задіяна для охорони порядку – близько 2,5 тисячі осіб", – повідомила Деканоідзе.

  Глава київської поліції Андрій Крищенко також підтвердив, що у правоохоронців є достатньо часу підготуватися і не допустити провокацій.

  "УПЦ МП було заявлено до 20 тисяч. Наскільки нам відомо, зараз 150 паломників йдуть до Києва від Святогорської лаври і до 1 тисячі чоловік, які вийшли з Тернопільської області", – повідомив Крищенко.

  "Поки там не спостерігається ні "псковських десантників", ні спортивних молодиків. Це дорослі чоловіки і жінки, які здійснюють паломництво до Дня хрещення Київської Русі", – додав він.

  Також планується прибуття автобусів з віруючими для проходження хресного ходу від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври, де заплановано урочисте богослужіння.

  Теги : УПЦ МП церква хресна хода
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів