Аваков та Тищенко насправді не знаходили грошей Курченка – Шабунін

  20 Липня, 2015 13:06
  За переможними реляціями щодо знайдених грошей біглого олігарха стоять бізнес-інтереси тандему Сергія Тищенка та Сергія Пашинського.
  Олена Тищенко
  Фото з відкритих джерел
  Олена Тищенко

  МВС не знаходив ніяких грошей Курченка в Латвії. Ці дані були виявлені Державною службою фінансового моніторингу (ДФСМ), але міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та нова очільниця управління МВС з повернення вкрадених активів Олена Тищенко видали їх за результати власної роботи.

  Про це в Facebook написав громадський активіст, голова громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін.

  Дані ДФСМ є непублічними, та їх оприлюднення може призвести до подальшого відключення Держслужби від світової системи фінансового моніторингу, пише він.

  Але найгіршим наслідком Шабунін вважає можливість отримання цих даних бізнес-тандемом колишнього чоловіка Олени Тищенко – Сергія – та депутата від НФ Сергія Пашинського.

  "Відтепер Тищенко, а через неї Пашинський, мають доступ до інформації про всі банківські транзакції", - написав він.

  В свою чергу, одна з колег Шабуніна по "Центру протидії корупції" Дарія Каленюк також впевнена, що відтепер Пашинський, екс-подружжя Тищенків та депутат від НФ Микола Мартиненко будуть мати доступ до всіх матеріалів Держфінмоніторингу.

  Про це Каленюк написала у Facebook.

  Проти Мартиненка, який є колегою Пашинського по партії, ведеться розслідування у Швейцарії щодо відмивання грошей, нагадує вона.

  Найбільш небезпечним наслідком може бути передача Оленою Тищенко даних ДФСМ російським спецслужбам, з якими вона підписала угоду про співпрацю, що було умовою її звільнення з тюрми в 2013 році, вважає Каленюк.

  Нагадаємо, через структури, контрольовані Сергієм Пашинським, була розкрадена нафта на величезну суму.

  Теги : Арсен Аваков сергій пашинський Курченко сергій тищенко Шабунін Олена Тищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів