Аваков створив у МВС управління на чолі з екс-дружиною Тищенка

  7 Липня, 2015 22:31
  Керувати новою структурою буде колишня дружина скандального бізнесмена Сергія Тищенка – Олена Тищенко.
  Олена Тищенко
  Олена Тищенко

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков створив у міністерстві Управління із забезпечення повернення активів, отриманих злочинним шляхом.

  Про це Аваков написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook. Він назвав це технічним моментом, але дуже важливим.

  Так, за його словами, у функції нової структури МВС входить:

  - забезпечення безпосередньої співпраці з правоохоронними органами інших держав для швидкого виявлення і заморожування активів підозрюваних осіб (зокрема, з ФБР США);
  - забезпечення стягнення кримінальних активів на користь держави згідно рішень українських та іноземних судових органів;
  - аналітична підтримка слідства МВС і координаційна взаємодія з Держфінмоніторингом і Генпрокуратурою;
  - а також збір та аналітична обробка інформації з усіх відкритих джерел інших держав.

  Керувати новоствореним Управлінням буде Олена Тищенко. Аваков охарактеризував її як спеціаліста, юриста-міжнародника, яка має 18-річний досвід роботи, з яких більше 8 років за кордоном. Також вона працювала у комітеті ВР з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією. 

  Проте варто зазначити, що вона була дружиною бізнесмена Сергія Тищенка, партнера Сергія Пашинського, через фірми якого була розкрадена нафта (цю корупційну схему оприлюднив депутат Дмитро Добродомов). 

  Аваков назвав і завдання структури, якими вона займеться першочергово: це "справа Злочевського", справи, пов’язані з Сергієм Курченком та групою компаній Фірташа, а також справа"Держінвестпроекту", пов'язана з Каськівим. 

  Теги : МВС Арсен Аваков Олена Тищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів