Аваков підтвердив намір затримати Фірташа одразу після його прибуття в Україну

  29 Листопада, 2015 15:13
  Глава МВС Арсен Аваков анонсував затримання Дмитра Фірташа.
  Фото з відкритих джерел

  Дмитро Фірташ буде затриманий у разі свого повернення в Україну у зв'язку з відповідним зверненням Міністерства юстиції США.

  Про це написав Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці в Facebook.

  За його словами, МВС володіє інформацією про наміри Фірташа, розшукуваного США за червоною карткою Інтерполу, найближчим часом прибути до України.

  "Ця інформація підтверджується оперативними джерелами, а також поширюється в засобах масової інформації", - додав глава МВС.

  Міністр зазначив, що це його повідомлення - реакція на провокації Фірташа в пресі.

  "І інформація для суспільства - як діятимемо у відповідь на червону картку Інтерполу громадянину Ф в разі його прибуття. Щось мені підказує, що я ясно дав зрозуміти імператив наших дій. Технічні деталі - вторинні. При всій повазі до Закону. Прилетить - сяде. Не прилетить - сяде за рішенням іноземного суду. Так я думаю", - наголосив Аваков.

  Крім того, Аваков додав, що згідно ст.597 КПК України та конвенції ООН проти корупції, Генпрокуратура України, у відповідь на відповідне клопотання Мін'юсту США, дасть вказівки Національный поліції України: у разі прибуття на територію України, провести затримання Дмитра Фірташа на 72 години, впродовж яких буде оформленj відповідне "рішення про 40-денний арешт - аж до перейняття всіх матеріалів провадження, або низки епізодів, за пред'явленими США Фірташу звинуваченнями".

  Теги : МВС Арсен Аваков затримання Фірташ Інтерпол
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів