Аваков назвав міста, де готуються теракти і збройні провокації

  15 Листопада, 2015 11:48
  За традицією, це – найбільші міста країни.
  Фото з відкритих джерел

  МВС І СБУ мають інформацію про підготовку терористичних атак і провокацій з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та ряді інших міст країни.

  Про це 15 листопада на своїй сторінці у Facebook заявив глава МВС Арсен Аваков.

  "За даними оперативних служб, в найближчі кілька днів нам доведеться пережити кілька спроб деструктивних антиукраїнських сил дестабілізувати ситуацію в країні. Мною прийнято рішення про переведення всіх правоохоронних структур на посилений режим роботи", - зазначив він.

  Крім того, Аваков звернувся до політичних сил та громадських організацій, які  планують проводити в найближчі дні масові акції, мітинги та заходи з проханням дотримуватись усіх норм безпеки та тісно співпрацювати з правоохоронцями з цього приводу - "для того, щоб не було ні найменшої можливості використати ваше конституційне право на протест як ширму для виконання терористичного акту".

  Також Аваков закликав з розумінням ставитись до посилених заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах країни - до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів, наголосивши, що  все це робиться для забезпечення безпеки.

  Як відомоукраїнські спецслужби знешкодили дві групи, які підозрюються у підготовці терористичних атак і представляють певні міжнародні терористичні угрупування.

  Теги : Харків МВС Арсен Аваков дніпропетровськ Київ львів дестабілізація спецслужби мітинги
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів