Аваков назвав дату старту відбору в поліцейський спецназ КОРД

  17 Жовтня, 2015 11:28
  На першому етапі документи на конкурс отримують право подати бійці добровольчих батальйонів особливого призначення МВС, бійці спецпідрозділів "Сокіл", "Грифон", міліції особливого призначення, патрульні поліцейські.
  Фото з відкритих джерел

  Конкурсний набір в поліцейський спецназ КОРД стартує 27 жовтня.

  Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці в Фейсбук.

  За словами глави МВС, на першому етапі документи на конкурс отримають право подати бійці добровольчих батальйонів особливого призначення МВС, бійці спецпідрозділів "Сокіл", "Грифон", міліції особливого призначення, патрульні поліцейські.

  "Жорсткі базові вимоги, випробування в тренувальному таборі, тести на психо-фізичну, морально-етичну адекватність, відданість Україні та принципам нової української поліції, Люстраційному спецперевірка - базовий набір вимог до кандидатів у КОРД", - написав Аваков на своїй сторінці в Facebook.

  Він також уточнив, що другим етапом, але з невеликим інтервалом, почнеться прийом заявок для всіх бажаючих.

  "Ми вітаємо і особливо виділяємо кандидатів, що мають за плечима реальний досвід бойових і спеціальних дій - будемо раді бачити їх на конкурсі! І, тим не менше - кожен кандидат пройде всі етапи жорсткого конкурсного відбору і надалі буде навчатися створеною командою інструкторів", - додав глава МВС.

  Аваков також підкреслив, що новостворений спецназ КОРД будується за сучасними передовим лекалами кращих силових підрозділів світу і прийде на зміну багатьом спецпідрозділам нинішньої української міліції.

  "КОРД буде якісно новим поліцейським підрозділом, що увібрав у себе досвід кращих вітчизняних і світових спецназів - з найсучаснішим тактичним і технічним оснащенням", - підсумував міністр.

  Вчора, 16 жовтня, були вручені дипломи першого інструкторам нового спецназу МВС КОРД.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бійці нового спецпідрозділу МВС КОРД матимуть у своєму розпорядженні не тільки кращі види озброєнь, але також вертольоти і літаки, щоб швидко добиратися в потрібне місце

  Теги : КОРД
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів