Арештовано українського бізнесмена, який будував житло для ФСБ у Криму

  19 Травня, 2016 17:43
  Колишній депутат Севастопольської міськради Євген Казьмін попав у поле зору СБУ.
  Євген Казьмін
  Євген Казьмін

  Шевченківський райсуд Києва заарештував екс-депутата Севастопольської міськради, співвласника холдингу "КВВ груп" Євгена Казьміна.

  Рішення суду від 1 травня опубліковане в Єдиному реєстрі судових рішень.

  Виявилось, що Казьмін був затриманий СБУ 28 квітня, в той же день йому оголосили про підозру в фінансуванні сепаратизму з формулюванням: дії, вчинені "з метою зміни меж територій та державного кордону України, повторно, за попередньою змовою групи осіб".

  Підкреслюється, що під керівництвом Казьміна "здійснюється будівництво житла на території Автономної Республіки Крим, частина якого передбачена для безкоштовного виділення працівникам ФСБ Росії і МВС Росії".

  Казьмін постійно проживає в Києві з 2007 року.

  Адвокати Казьміна, натомість, стверджують, що він є "добропорядним громадянином України, здійснює підприємницьку діяльність відповідно до вимог закону, і не може нести відповідальність за дії директорів підприємств, які вимушено працюють в Криму".

  Повідомляється, що на початку 2000-х років Казьмін заснував в Севастополі низку компаній, які займалися утилізацією металобрухту. У 2010 році був обраний депутатом Севастопольської міськради, був членом комісії з питань містобудування, регулювання земельних і водних відносин.

  Теги : Крим арешт євген казьмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів