Антон Геращенко розповів, коли буде третій Майдан

  8 Червня, 2015 13:58
  На його думку, він обов’язково станеться, якщо влада так і не почує свій народ. Але зараз те, що відбувається, він охарактеризував намаганням розхитати ситуацію в Україні.
  Фото: rian.com.ua

  Народний депутат, радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко бачить в останніх подіях намагання розхитати ситуацію в Україні якраз у ті дні, коли проходив саміт лідерів країн "Великої Сімки". Мова йде про наступ терористів на Мар'їнку, розповсюдження фейкового відео з назвою "Київ. Тисячі людей вимагають відставки Порошенка і влади", а після того – початок так званого "Майдану 3" групою громадян із сумнівною біографією.

  Як він написав у своєму Facebook, це не збіг, а "ланки одного ланцюга". За його інформацією, фейкове відео про нібито вимагання відставки Порошенка активно поширювалось на антиукраїнських сайтах у суботу та неділю. Потім, у неділю 7 червня о 12:00 на Майдані з'явилася група громадян, яка встановила 5-6 новеньких наметів та оголосила про початок Майдану 3.0.


  Відео багатотисячного фейкового маршу протесту в Києві, яке за версією кремлівських пропагандистів пройшов у цю суботу в Києві

  Геращенко заявив, що організатор нового "Майдану" - хлопець на ім'я Рустам "з дуже дивною біографією": він приїхав в Україну за місяць до річниці розстрілу Героїв Небесної сотні з США, де він проживав і намагався організовувати мітинги разом з Фейковою організацією "Батальйонне братство".

  Нардеп не виключає можливість "третього Майдану", якщо влада остаточно перестане чути свій народ, однак, на його думку, цей момент поки не настав. А якщо настане, то він буде точно за іншим сценарієм: "третій Майдан буде організовувати не політемігрант із США Рустем, з купленими днями в "Епіцентрі" однотипними наметами, а ми з Вами, якщо відчуємо, що влада остаточно не чує свій народ".

  Теги : Майдан Антон Геращенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів