Антиукраїнський характер хресної ходи на Київ "поховає" УПЦ МП в Україні – глава УГКЦ

  25 Липня, 2016 10:34
  Глава УГКЦ застеріг від перешкоджання хресній ході московської церкви, оскільки це зіграє на руку ворогам України.

  Глава УГКЦ Блаженніший Святослав застеріг від перешкоджання хресній ході московської церкви, заявивши, що будь-які спроби їй перешкодити можуть зіграти на руку ворогам України.

  Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  "Я б застеріг від будь-яких спроб перешкодити цій ході. Тому що такого типу поведінка абсолютно йде на руку ворогам України. Не потрібно піддаватися на провокації, а потрібно просто чітко фіксувати такого виду поведінку і подавати її до загального відома. Гадаю, це також повинні робити й органи державної влади", – йдеться в заяві.  

  При цьому він наголосив: тривогу і побоювання у суспільстві викликає саме нерелігійний аспект цієї ходи – "Якщо ми більш детально приглянемося до хресного ходу, який організувала УПЦ Московського патріархату в Україні, то очевидно, що навіть у віруючих людей виникло дуже багато сумнівів. Передусім тому, що такого типу хресна хода несе у собі дуже багато нерелігійних елементів".

  Крім того, голова УГКЦ підкреслив: якщо учасники ходи виголошуватимуть антиукраїнські гасла та влаштовуватимуть провокації – це стане кінцем Московського патріархату в Україні.

  Нагадаємо, хресна хода розпочалася 3 липня на сході України зі Святогірської лаври, а 9 липня на заході країни – з Почаївської лаври. 27 липня, напередодні святкування Дня Хрещення Русі-України, учасники обох колон мають намір зустрітися в Києві на Володимирській гірці і разом пройти до Києво-Печерської лаври, де заплановане урочисте богослужіння.

  Теги : Київ УПЦ МП хресна хода
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів