Антикорупційний комітет викликає на доповідь Шокіна, Авакова та Наливайченка

  14 Квiтня, 2015 14:52
  Сергій Соболєв запросив журналістів на слухання антикорупційного комітету, де правоохоронні служби звітуватимуть про хід справ щодо терору на Майдані та проти Януковича.

  Парламентський комітет із протидії корупції завтра заслухає звіти від Генпрокуратури, МВС та СБУ щодо розслідування розстрілів на Майдані та ходу справ проти екс-президента Віктора Януковича.

  Про це написав у своєму Facebook голова комітету ВР з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв.

  "Час Генпрокуратурі під головуванням Віктора Шокіна розповісти, що зроблено у розслідуваннях справ про терор Майдану та скільки повернуто з награбованого бандою Януковича" – пише антикорупційник.

  Також, за його словами, комітет кличе відзвітуватися МВС та СБУ. Зокрема, він вимагає публічної інформації про те, як розслідується справа щодо узурпації влади Януковичем за допомогою Конституційного суду.

  За даними комітету, у Конституційному суді досі засідає більшість суддів Януковича. "Зокрема, там далі засідають семеро панів в мантіях, які надали йому диктаторські повноваження в 2010 році. І вони далі збираються вирішувати долю законів про люстрацію", – обурюється Соболєв.

  Нагадаємо, раніше Єгор Соболєв повідомляв, що закон про люстрацію під загрозою, адже КСУ, за зверненням екс-регіоналів, може скасувати Закон "Про очищення влади". Розгляд цієї справи відбудеться 16 квітня. 

  Теги : розслідування ГПУ Майдан МВС СБУ Янукович Соболєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів