Антикорупційний комітет поставив "двійку" роботі силових відомств

  15 Квiтня, 2015 15:30
  Антикорупційники дали правоохоронцям ще два місяці для остаточного звіту з розслідування злочинів на Майдані. Якщо ж результати знову не влаштують – комітет пригрозив звільненням.

  Антикорупційний комітет Верховної Ради визнав незадовільною роботу силових відомств щодо розслідування злочинів проти Майдану.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат, член комітету з питань запобігання і протидії корупції Ігор Луценко.

  За його словами, із "силової трійці" - Шокіна, Авакова та Наливайченка, - яку було запрошено на доповідь до комітету, прийшов лише останній. "Шокін і Аваков проігнорували засідання", - написав Луценко.

  Причини незадовільної оцінки правоохоронних органів депутат пояснив тим, що "МВС відверто саботує розслідування і покриває Беркут"; СБУ і не думає розслідувати причетність Медведчука до організації злочинів проти Майдану (навпаки – він тепер успішно працює у складі контактної групи зі звільнення українських полонених); а ГПУ Луценко поставив "два з плюсом" за непритягнення до відповідальності тих, хто покриває злочинців та гальмує розслідування.

  За результатами голосування, антикорупційний комітет вирішив дати керівникам силових відомств ще два місяці для зміни ситуації у розслідуваннях та оприлюдненні остаточного звіту. Якщо ж результат звіту знову не влаштує комітет, то він буде ініціювати відставку всього силового блоку.

  Також була створена робоча група на чолі з Ігорем Луценком зі збору та аналізу інформації про факти перешкоджання розслідування злочинів проти Майдану. 

  Теги : розслідування ГПУ Майдан МВС СБУ антикорупційний комітет Ігор Луценко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів