Антикорупційне бюро оголосило конкурс на посади очільників двох управлінь

  14 Грудня, 2015 17:40
  Одеського та Львівського.

  Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оголосило конкурс на обрання директорів свого львівського та одеського територіальних управлінь.

  Відповідні розпорядження директора Бюро Артема Ситника (№ 427-р і № 428-р від 11 грудня) оприлюднено у понеділок на сайті НАБУ.

  Повноваження директора Львівського теруправління Національного антикорупційного бюро будуть поширюватися на Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську, Хмельницьку області.

  Повноваження директора Одеського територіального управління НАБУ поширюються на Одеську, Херсонську,Миколаївську, Кіровоградську області.

  Документи для участі у конкурсі слід надсилати впродовж наступних 15 днів на адресу: 03035, м. Київ, вул. Сурікова, 3, Національне антикорупційне бюро України, - з позначенням на конверті "НАБУ" та посади, яку бажає зайняти особа.

  Кандидати складатимуть кваліфікаційний іспит (тестування) та пройдуть співбесіду.

  Додамо, що у НАБУ тих, хто впродовж останніх 5 років працював у підрозділах із боротьби з корупцією в органах прокуратури, МВС, Податкової міліції, СБУ, Військової служби правопорядку у ЗСУ та митних органах.

  Теги : антикорупційне бюро Артем Ситник НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів