Amnesty International вимагає від української влади знайти винних у побитті активістів

  11 Лютого, 2019 09:26
  Водночас організація підкреслює, що українська влада не спромоглась за весь період розслідувати численні порушення прав людини.

  Міжнародна правозахисна організація "Amnesty International" вимагає від чинної української влади знайти винних у побитті активістів і покарати їх.

  Про це йдеться у звіті організації.

  Крім цього, АІ закликає притягти до відповідальності винних й в інших порушеннях прав людини – нападах на журналістів, утисків свободи слова та вбивствах активістів.

  Водночас організація підкреслює, що українська влада не спромоглась за весь період запобігти або розслідувати численні порушення прав людини, вчинені у 2018 році, через що створюється атмосфера безкарності в суспільстві.

  "Amnesty International" додає, що тиск на свободу слова, численні порушення прав людини спостерігають в анексованому Росією Криму, зокрема – на мирні зібрання.

  Нагадаємо, 9 лютого активісти пройшли на мітинг кандидата в президенти і намагалися провести акцію "Хто замовив Катю Гандзюк?", оскільки один з обвинувачених є представником "Батьківщини".

  Провести акцію завадила поліція, яка спершу затримала активістів, а потім жорстоко побила та відібрала особисті речі.

  Пізніше київська поліція відпустила з Подільського райвідділу всіх активістів з ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк?".

  Теги : Україна національна поліція Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів