Американський інвестор подав до Міжнародного суду позов проти України

  31 Травня, 2017 16:26
  Власник Житомирської кондитерської фабрики судитиметься з Україною в міжнародному арбітражі.

  Власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко подав позов проти України до Міжнародного арбітражного суду в Гаазі. Американський інвестор вимагає від Української держави компенсувати вартість кондитерської фабрики, яка фактично була експропрійована державними органами.

  "Держава Україна експропріювала мій бізнес. Держава і державні органи не просто незаконно відібрали мою власність, але й нанесли величезні збитки моєму бізнесу в Швейцарії. Тільки за останні роки я інвестував у фабрику більше 25 млн доларів. Ми вимагаємо компенсації та покриття всіх збитків, які завдала Україна", – каже Бойко.

  Адвокати американського інвестора подали позов до міжнародного арбітражу в Гаазі на початку 2017 року. Процедура підготовки до розгляду справи арбітражем вимагає часу. Арбітри у справі вже призначені, але український Мін’юст затягує процес, не надаючи зі свого боку міжнародних юристів, які представлятимуть Україну.

  Ігор Бойко втратив свою власність через дії Міністерства юстиції та МВС в кінці 2015 року. Мін’юст незаконно видалив підприємство з Єдиного державного реєстру підприємств, а поліція здійснила його силове захоплення.

  "Поліція до сьогоднішнього дня не пускає мене на моє підприємство. Це особистий наказ міністра МВС Авакова", – розказує американський бізнесмен.

  За словами Ігоря Бойка, нардеп Сергій Пашинський, міністр МВС Арсен Аваков та міністр юстиції Павло Петренко виконали замовлення Петра Порошенка і просто знищили підприємство. Житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" займала третє місце за об’ємом виробництва в Україні та значно обходила корпорацію президента "Рошен" за обсягом експорту продукції. 

  Теги : МВС Порошенко Рошен Арсен Аваков Павло Петренко сергій пашинський міністерство юстиції «ЖЛ» ігор бойко Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів