Активісти виявили розкішні палаци намісника Лаври Павла та його поплічника

  6 Жовтня, 2015 14:25
  Керівництво найбільшого православного монастиря в Україні купається в розкошах.
  Павло (ліворуч) та Варсонофій (праворуч) на одному з богослужінь
  Фото з відкритих джерел
  Павло (ліворуч) та Варсонофій (праворуч) на одному з богослужінь

  Тепер можна побачити наочно, як живуть "слуги божі" в обличчі намісника Києво-Печерської лаври Павла (Лебедя) та його поплічника, єпископа Бородянського Варсонофія (Столяра).

  Представники "Автомайдану" оприлюднили відео, зняте з безпілотника, на якому видно розкішні будинки Павла та Варсонофія.

  Маєтки знаходяться у селі Вороньків неподалік від Києва.

  "Оцініть, так би мовити, "скромні келії" московських попів, побудовані, як ми розуміємо, зокрема й на пожертвування довірливих парафіян УПЦ (МП)", - написав із цього приводу у своєму Facebook активіст "Автомайдану" Віталій Уманець.  Знаходяться ці маєтки практично по сусідству. Увагу активістів привернула ще одна ділянка поряд, яка була огороджена таким само парканом, як і будинки Павла та Варсонофія.

  Нагадаємо, що намісник Лаври скандально уславився як в інциденті з патрульною поліцією, так і з журналістами, назвавши останніх "іудами" та побажавши їм горіти у пеклі

  Що ж стосується єпископа Бородянського УПЦ (МП) Варсонофія, то активісти також приводять цікаві факти. Вони наголошують, що з того часу, коли він став ключарем кафедрального собору УПЦ МП, що будується в Києві (Залізничне шосе, 3), будівництво не зрушило з місця, зате Варсонофій розбудував собі палац.

  Довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно підтвердила нам, що будинок за адресою: вул. Молодіжна, 47 в с. Вороньків дійсно належить Столяру Василю Петровичу, він же єпископ Бородянський Варсонофій.

  Теги : Києво-Печерська лавра релігія Павло Варсонофій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів