Активісти відмовляються брати участь у переатестації співробітників МВС

  6 Червня, 2016 17:01
  Представники громадських організацій переконані, що процес переатестації поліції зазнав краху.

  У понеділок, 6 червня, представники громадських організацій "Автомайдан", "Народний тил" та Combat-UA  заявили про свій вихід з процесу переатестації у зв’язку з його неефективністю.

  Про це активісти вказаних ГО повідомили під час брифінгу, передає кореспондент UA1.   

  Член атестаційної комісії Павло Кащук заявив, що активісти знімають з себе відповідальність за подальший хід процесу та його результати, оскільки не хочуть виступати ширмою процесу, який перетворився на показуху.

  Всі документи, на основі яких проводилась переатестація, є неякісними, зазначає інший активіст Олег Пушак. Склад департаменту МВС, який їх розробляв, не змінювався з часу перебування на посаді міністра Віталія Захарченка. Через це результати атестацій часто скасовуються в судах.

  "Спочатку нам казали, що з нормативними документами все в порядку. Потім, коли збільшилась кількість судових позовів, нам казали, що так, ми працюємо над цим. Основний месседж, який нині посилає нам МВС, – це те, що погані суди виносять негативні рішення", – зазначив Пушак.

  Активісти підкреслюють, що МВС саботує судові процеси, часто не відправляючи на них своїх представників. Також не було налагоджено співпраці між комісіями першого рівня та апеляційними комісіями.

  Нещодавно озвучену міністром МВС інформацію щодо кількості звільнених співробітників керівного складу МВС у п'яти областях, де атестація проходила за новим принципом, активісти сприймають критично. Вони переконані, що навіть 30%, про які говорив Аваков, є завищеною цифрою.

  Нагадаємо, атестація співробітників МВС розпочалась з Києва та Київської області ще наприкінці минулого року. Після столиці атестація пройшла у Хмельницькому, Рівному, Луцьку, Миколаєві та Одесі.  

  Теги : реформи МВС Арсен Аваков переатестація Автомайдан громадський активіст
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів