Активіст: Ми знаємо, хто і куди носив гроші за напад на Гандзюк

  9 Листопада, 2018 13:20
  Роман Сініцин назвав метою активістів змусити слідство назвати замовників нападу на активістку.

  Напад на активістку і співробітницю Херсонської мерії Катерину Гандзюк замовила не одна особа, і винагорода за нього була більшою за 5 тис. доларів, про які говорили виконавці.

  Про це заявив активіст ініціативи "Хто замовив Катерину Гандзюк?" Роман Сініцин в інтерв'ю Ліга.net.

  "Ми знаємо, хто замовив Катю Гандзюк", – сказав він, однак ім'я назвати відмовився.

  На запитання, чи був це народний депутат, Сініцин нагадав, що "журналісти "злили" одного з посередників вбивства Каті" (Ігоря Павловського – помічника нардепа БПП і генерала поліції у відставці Миколи ПаламарчукаРед.).

  "Ми знаємо, хто, кому і скільки передавав грошей за напад на Катю. Замовник, насправді, не один", – заявив активіст.

  Сініцин упевнений, що "гроші завозилися в Херсонську поліцію і прокуратуру, щоб не шукали реальних замовників", що "була стратегія: ліпити з виконавців замовників".

  "Лише після скандалу з (невинним підозрюваним) Новіковим вони взяли 5 реальних виконавців – екс-бійців "Правого сектора". Дивує: частина з них – герої війни, які воювали в Донецькому аеропорту", – сказав він.

  На думку Сініцина, їхнім мотивом були гроші. Але не по 5 тис. доларів: "Грошей було набагато більше, не можу озвучувати суму".

  "Ці люди працювали на помічника нардепа Ігоря Павловського... Охорона. Є факти, що вказують, що вони також займалися віджиманням врожаю у фермерів. Це ж аграрний регіон. Вони жили у Павловського на базі. Не треба бути Еркюлем Пуаро, щоб це встановити", – заявив він.

  За його даними, "головний виконавець Сергій Торбін" отримував гроші "від вищої ланки злочину". Він спочатку визнав провину, а потім відмовився від свідчень.

  "Ми встановили кілька ланок із посередників, які ведуть до замовників", – заявив Сініцин і підтвердив, що одна з них – це помічник нардепа.

  "До передачі справи в СБУ вся стратегія херсонської поліції, за нашою інформацією, полягала в тому, що вони хотіли зробити з ключового виконавця Торбина замовника вбивства. Оприлюднення імені помічника нардепа було для того, щоб показати їм, що не варто так розслідувати справу", – пояснив активіст.

  Тепер, за його словами, "складність у тому, що лише Торбін знає наступних людей, які ведуть ближче до замовників, а він мовчить".

  Він не зміг сказати, чи причетний Паламарчук.

  Сініцин назвав метою активістів змусити слідство назвати замовників нападу на Гандзюк. Він також не виключив оприлюднення нової інформації, якщо цього не станеться.

  "Катя знала, хто її замовив за певний час. Журналісти-розслідувачі теж уже багато що знають. Незабаром побачите", – пообіцяв він.

  З приводу подальших дій Сініцин сказав: "Зараз чекаємо, коли візьмуть під варту Павловського".

  Нагадаємо, раніше екс-помічник нардепа від БПП Миколи Паламарчука Ігор Павловський заявив, що знайомий з Сергієм Торбіним, якого слідство називає організатором нападу на активістку Катерину Гандзюк.

  Теги : БПП Роман Сініцин Ігор Павловський Микола Паламарчук Катерина Гандзюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів