Агентству із запобігання корупції не вистачає кадрів

  6 Червня, 2016 19:09
  НАЗК не може розпочати роботу через недобір працівників.

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) наразі укомплектоване кадрами на 20%. Однак для початку повноцінної роботи агентства необхідно, аби було сформовано 30% штату.

  Про це на прес-конференції повідомила голова агентства Наталія Корчак, інформує кореспондент UA1.   

  Голова агентства наголосила, що нині відбувається конкурсний добір працівників апарату.

  "Лише після того, як ми офіційно оприлюднимо результати конкурсного відбору та сформуємо 30% апарату національного агентства, тоді офіційно заявимо, що агентство починає працювати", – зазначила Корчак

  За її словами, формування штату буде завершене протягом місяця, і НАЗК зможе офіційно розпочати роботу. Також відомо, що впродовж цього тижня Нацагентство планує розробити та затвердити форму звіту політичних партій про своє фінансування, оскільки НАЗК контролюватиме фінансування політичних партій та законність використання коштів.

  У свою чергу, народний депутат Сергій Лещенко відзначив, що він очікував створення НАЗК значно раніше. Однак через бюрократичні процедури та відсутність політичної волі цей процес затягнувся.  

  Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про фінансування партій з держбюджету.

  Законом встановлюється державне фінансування політичних партій. Визначається, що за рахунок коштів державного бюджету України фінансується статутна діяльність політичних партій, не пов'язана з їхньою участю у виборах народних депутатів, виборах президента України і місцевих виборах.

  Теги : закон сергій лещенко кадрова політика НАЗК фінансування партій
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів