Аеропорт "Бориспіль" не перейменують на честь Мазепи, бо працівники проти

  14 Вересня, 2016 11:35
  Профспілка працівників аеропорту не поділяє патріотичну назву для летовища.

  Аеропорт Бориспіль не буде називатися іменем гетьмана Івана Мазепи, оскільки проти цієї ініціативи виступили працівники летовища, повідомляє "Тиждень".

  У Міністерстві інфраструктури пояснили, що згідно з законодавством, змінювати назву підприємства можна тільки після схвалення працівниками аеропорту, які наразі категорично проти.

  "Порядок присвоєння імені фізичної особи юридичним особам, що діють на основі державної власності, регулює Закон України "Про присвоєння юридичними особами та об’єктами права власності імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій". Відповідно до пункту 5 статті 3 цього Закону, ініціатива розширення назви державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" має пройти широке громадське обговорення та бути схваленою трудовим колективом підприємства", - розповіли у відомстві.

  Нагадаємо, що з 29 червня по 15 липня на сайті Мінінфраструктури тривало голосування щодо присвоєння міжнародному аеропорту "Бориспіль" імені видатної особистості. Переможцем у голосуванні стала назва на честь гетьмана Івана Мазепи.

  Теги : Мінінфраструктури Іван Мазепа аеропорт "Бориспіль"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів