Адвокат Ноздровської проведе власне розслідування вбивства

  4 Сiчня, 2018 10:24
  Пошуком злочинців займуться приватні детективи.

  Адвокат загиблої правозахисниці Ірини Ноздровської Віталій Мацелюх, який представляв її інтереси у карній справі проти Россошанського, спільно з колегами проведе власне розслідування вбивства.

  Про це він розповів у коментарі Deutsche Welle.

  За словами адвоката, пошуком злочинців займуться приватні детективи.

  Також він зазначив, що попередні висновки дозволяють припустити, що винними у вбивстві юристки можуть бути й не родичі Россошанського, попри те, що очевидна підозра падає на них.

  Водночас, видання пише, що точної інформації про діяльність правозахисниці напередодні загибелі немає. В інтерв'ю ЗМІ у червні цього року вона розповіла, що залишила роботу після смерті сестри, а її знайомі зазначали, що останні два роки вона займалась двома судовими справами: про загибель сестри, а також проти екс-чоловіка останньої, оскільки він не давав Ноздровській бачитися з її племінником.

  За словами нардепа Мустафи Найєма, який спілкувався із її родичами другого січня, загибла брала участь у громадських справах тапаралельно працювала на різні проекти для заробітку. Проте, про які саме проекти йдеться, політик не знає.

  Нагадаємо, активісти дали поліції два тижні на встановлення убивць Ноздровської.

  Теги : розслідування вбивство Ноздровська
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів