Адвокат Корбана заявляє про його викрадення

  31 Жовтня, 2015 16:11
  СБУ ж спростовує цю заяву.
  Фото з відкритих джерел
  Фото з відкритих джерел

  Кандидат у мери Києва, лідера партії "Укроп" Геннадій Корбан був викрадений, а не затриманий.

  Про це на прес-конференції у Дніпропетровську заявив адвокат Корбана Ігор Головко. 

  "Говорячи про процедуру затримання, ми говоримо про те, що людину викрадено. Процедура слідчих дій у кримінальному провадженні має бути такою, що людина має право знати, у чому її підозрюють, звинувачують, за що її затримують, має право повідомити родичам,  невідкладно скористатися послугами адвоката. Ми говоримо, що Корбана викрадено, бо ми не знаємо, рішення якого суду, за яким конкретно фактом було використано правоохоронцями, щоб провести слідчі дії. Ми не знаємо, що відбулося, які слідчі дії проводяться з ним, хто ухвалив рішення про його затримання", - заявив Головко.

  Крім того, адвокат наголосив, що надати будь-яку правову допомогу Корбану наразі його захист не має можливості.

  Своєю чергою, інший адвокат Корбана В'ячелав Кудінов додав, що ніхто не знає, де знаходиться його підопічний.

  "Є якась інформація, що його неначе везуть в Чернігів. Обшуки, які зараз в Дніпропетровську відбуваються, санкціоновані суддею з Чернігова, але це - непідтверджені дані", - йдеться в заяві.

  В той же час, речниця СБУ Олена Гітлянська заявила, що Корбана ніхто не викрадав.

  "Він офіційно затриманий правоохоронними органами в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками правопорушень, передбачених ч.1 ст. 255, ч.5 ст.191, ст. 349 КК України. Після проведення необхідних слідчих дій, в установленому законом порядку, буде вирішене питання щодо пред'явлення йому звинувачення та обрання запобіжного заходу", - зазначила Гітлянська.

  Як відомо, Генпркуратура заявляє, що Геннадій Корбан зараз перебуває у правоохоронних органах, а саме відомство вивчає причетність лідера партії "Укроп" до керівництва організованою злочинною організацією.

  Теги : СБУ затримання Корбан викрадення партія "УКРОП"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів