Аброськіна і Зінченка визнано виконавцями вбивств 20 лютого 2014 року – ГПУ

  30 Грудня, 2015 10:11
  Генпрокуратура має в своєму розпоряджені документи, що підтверджують особисту участь Аброськіна та Зінченка у розстрілі євромайданівців.
  Аброськін і Зінченко
  Фото з відкритих джерел
  Аброськін і Зінченко

  Генпрокуратура надасть суду докази, які переконають, що екс-беркутівці Сергій Зінченко та Павло Аброськін брали безпосередню участь  у розстрілі протестувальників на Майдані Незалежності 20 лютого 2014 року.

  Про це в заявив старший прокурор ГПУ Олексій Донський, зазначивши, що "досудовим розслідуванням зібрана достатня і беззаперечна доказова база причетності цих обвинувачених у інкримінованих їм злочинах".

  Крім того, Донський зазначив, що з урахуванням обсягів кримінального провадження докази у ньому не можуть бути подані одночасно: "встановлено порядок дослідження доказів, який погоджувався сторонами, в тому числі і сторонами захисту", відповідно до якого докази і надаватимуться. Так, "ті докази, які у суспільстві прийнято вважати вагомими, будуть надаватись на більш пізніх етапах – мова йде про докази, що стосуються безпосередньої участі обвинувачених у масових умисних вбивствав протестувальників".

  Раніше повідомлялось, що ГПУ має докази, що саме Садовник керував діями екс-"беркутівців".

  Теги : ГПУ суд Євромайдан євромайданівці Аброськін Зінченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів