Аброськін розповів, чому не звільнятиме одразу всіх колишніх міліціонерів

  8 Листопада, 2015 17:56
  І наголосив на тому, що автоматичних переходів з міліції до поліції не буде.
  В'ячеслав Аброськін
  Фото з відкритих джерел
  В'ячеслав Аброськін

  Керывник главку МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброськін прокоментував хід реформування правоохоронних органів на Сході.

  "Точно можу сказати, що зміни будуть суттєві. Справа не обмежитися кадровими змінами, які вже почалися з керівного складу Головного управління. Конкурси та атестація чекають усіх без винятку співробітників", - написав Аброськін на своїй сторінці на Facebook.

  При цьому він додав, що для того, щоб забезпечити безперервність роботи правоохоронних органів і не втратити контроль над ситуацією, звільняти всіх співробітників міліції не можна, особливо на Донбасі.

  "Кожного зі співробітників, призначених для тимчасового виконання завдань у поліції, чекає атестація та конкурс. Автоматичних переходів немає і не буде. Ми пам'ятаємо, що сталося, коли міліція в Маріуполі через зовнішній фактор перестала виконувати свої функції, як на вулицях міста виникли свавілля і хаос, злочинці відчули свою безкарність і поширилося мародерство. Зараз ситуація інша, але не забезпечивши безперервність своєї роботи, "звільнивши всіх", ми також ризикуємо втратити правовий контроль в регіоні, який вдається забезпечувати, незважаючи на нинішні загрози", - зазначив Аброськін.

  Крім того, він додав, що наразі збоїв у роботі підрозділів внутрішніх справ регіону немає.

  НагадаємоГоловне управління Національної поліції у Донецькій області очолив глава облуправління МВС В'ячеслав Аброськін.

  Теги : В'ячеслав Аброськін донецька область поліція міліція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів