500 українців з іноземної компанії "Ring" звинувачують у підгляданні за американцями

  17 Сiчня, 2019 12:54
  Клієнти ІТ-компанії вважали, що за ними слідкує нейронна мережа.

  Працівникам київського офісу американської компанії Ring надали приватні дані тисяч клієнтів з усього світу, зокрема з США, які про це не знали.

  Про це пише Економічна правда з посиланням на іноземну пресу. 

  За інформацією ЗМІ, з 2016 року Ring надала українській групі дослідників та розробників практично вільний доступ до папки у хмарі Amazon S3, що містить кожне відео, створене камерою Ring у всьому світі.

  Компанія Ring була заснована американським стартапером Джеймом Сіміноффом з Південної Каліфорнії у 2011 році. Головним продуктом компанії став розумний дзвінок, завдяки яким нейронна мережа вираховує по обличчю відвідувачів помешкань, коли ті стоять на порозі.

  Згідно з задумом, дзвінок мав сприяти зменшенню кількості крадіжок. Однак, як виявилось, розумна система не змогла впоратися з розшифруванням облич, тому позначала усі рухомі об’єкти на вулиці.

  Після цього в компанію почали надходити скарги, оскільки по виявленню підозрілих об’єктів власникам осель надходили сигнали тривоги.

  Відтак нейронну мережу почали тренувати спеціально найняті працівники. Зокрема – з Києва, де американці відкрили свій офіс, хоч про це офіційно не зазначили.

  Як пише Економічна правда, процес цей триває вже кілька років. Для того, щоб розпізнати об’єкти та вирішити проблеми з розпізнаванням, кожному де-шифрувальнику надходили усі відеозаписи з розумного дзвінка.

  Однак, як зауважують міжнародні журналісти, не всі клієнти знали, що їхню персональну інформацію використовують. А деякі з господарів дзвінків вважали, що нейронна мережа працює без втручання людей.

  У поле підозр потрапили працівники і київського офісу. Представники центрального офісу запевнили, що оброблювали інформацію тільки тих клієнтів, які погодилися на це паперово.

  Також підтвердили, що нейронній мережі розпізнавати об’єкти допомагають люди.

  Теги : США українці ІТ-технології
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів